Jak wybrać obrączkę?

Co jest priorytetem podczas wyboru obrączek?
Podstawową rzeczą którą należy sobie uświadomić jest fakt że obrączki będą Państwu służyć przez całe życie, więc ich wybór powinien być przemyślany, a wybrany model powinien spełniać wszelkie oczekiwania.

Czy obrączki będą się rysować? Czy matowe obrączki ścierają się? Po jakim okresie czasu?
Wypolerowane na wysoki połysk obrączki z czasem tracą swój blask i delikatnie matowieją, a z kolei matowe obrączki po czasie ścierają się- jest to naturalną koleją rzeczy noszenia ich. Jeśli uznają Państwo że wymagają one odświeżenia bądź ponownego nałożenia matu, prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Jakie szerokości obrączek są najczęściej wybierane?
W naszej ofercie znajdują się modele w szerokości od 2mm do 9mm, jednak najczęściej wybieranym modelem są obrączki w szerokości 5mm. Często zdarza się, że kobieta decyduje się na węższą obrączkę niż mężczyzna z uwagi na chęć noszenia jej wraz z pierścionkiem.

Czy możemy zamówić dwie różne obrączki?
Oczywiście, istnieje możliwość zamówienia dwóch różnych obrączek, w różnych szerokościach.

Czy można wykonać grawer obrączki? Czy w grę wchodzi tylko data czy istnieją jakieś inne możliwości?
W większości z naszych wzorów możemy wygrawerować ok. 20/25 znaków w tym proste znaki typu serduszko bądź znak nieskończoności. Istnieje również możliwość wykonania grawerunku wedle Państwa szczegółowych wytycznych.

Czy wzór obrączek wykonany np. z żółtego złota, możemy zamówić w innym np. białym złocie?
Tak, istnieje taka możliwość. Mogą Państwo zmienić matowanie, polerowanie, zakuć dodatkowe kamienie bądź zamówić bez nich. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu dokładnego ustalenia wszelkich zmian i modyfikacji.

Jaki jest czas oczekiwania?
Standardowy czas oczekiwania to od 8 do 14 dni roboczych lecz w niektórych przypadkach czas może się wydłużyć do 21 dni.