Co jest priorytetem podczas wyboru obrączek?
Podstawową rzeczą którą należy sobie uświadomić jest fakt że obrączki będą Państwu służyć przez całe życie, więc ich wybór powinien być przemyślany, a wybrany model powinien spełniać wszelkie oczekiwania.

Czy obrączki będą się rysować? Czy matowe obrączki ścierają się? Po jakim okresie czasu?
Wypolerowane na wysoki połysk obrączki z czasem tracą swój blask i delikatnie matowieją, a z kolei matowe obrączki po czasie ścierają się- jest to naturalną koleją rzeczy noszenia ich. Jeśli uznają Państwo że wymagają one odświeżenia bądź ponownego nałożenia matu, prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Jakie szerokości obrączek są najczęściej wybierane?
W naszej ofercie znajdują się modele w szerokości od 2mm do 9mm, jednak najczęściej wybieranym modelem są obrączki w szerokości 5mm. Często zdarza się, że kobieta decyduje się na węższą obrączkę niż mężczyzna z uwagi na chęć noszenia jej wraz z pierścionkiem.

Czy możemy zamówić dwie różne obrączki?
Oczywiście, istnieje możliwość zamówienia dwóch różnych obrączek, w różnych szerokościach.

Czy można wykonać grawer obrączki? Czy w grę wchodzi tylko data czy istnieją jakieś inne możliwości?
W większości z naszych wzorów możemy wygrawerować ok. 20/25 znaków w tym proste znaki typu serduszko bądź znak nieskończoności. Istnieje również możliwość wykonania grawerunku wedle Państwa szczegółowych wytycznych.

Czy wzór obrączek wykonany np. z żółtego złota, możemy zamówić w innym np. białym złocie?
Tak, istnieje taka możliwość. Mogą Państwo zmienić matowanie, polerowanie, zakuć dodatkowe kamienie bądź zamówić bez nich. Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu dokładnego ustalenia wszelkich zmian i modyfikacji.

Jaki jest czas oczekiwania?
Standardowy czas oczekiwania to od 8 do 14 dni roboczych lecz w niektórych przypadkach czas może się wydłużyć do 21 dni.